Urząd Gminy Koszęcin
A- A A+ kontrast normalny kontrast wysoki kontrast kontrast

Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Kalinie


31 marca w Ośrodku Edukacyjnym ZPKWŚ w Kalinie odbył się I etap XIV edycji „Konkursu Wiedzy Ekologicznej”, nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów.
W konkursie wzięło udział pięć dwuosobowych drużyn ze Szkół Podstawowych z terenu działalności Ośrodka Edukacyjnego ZPKWŚ w Kalinie, w tym także duet ze Szkoły Podstawowej w Strzebiniu. 
 
 Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie walczyli o bilet do II etapu "Konkursu Wiedzy Ekologicznej" w Będzinie, który odbędzie się 9 czerwca. Szeroką wiedzą z zakresu ekologii wykazały się uczennice ze Strzebinia - Weronika Feliks i Martyna Czornik, przygotowane przez nauczycielkę Ewę Krus. Dziewczyny zajęły wysokie II miejsce i będą reprezentowały Gminę Koszęcin w II etapie konkursu. Trzymamy kciuki za miejsce na podium!
 
Miejsce pierwsze zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Konopiskach - uczniowie Mateusz Połacik i Jakub Wałek pod opieka Ewy Zaporowskiej.
 
Laureaci I i II otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Koszęcin, z życzeniami dalszego poszerzania wiedzy z zakresu ekologii i sukcesu w II etapie konkursu. 
 

Galeria

Losowa galeria zdjęciowa

Mapa strony