Mundurowi Dzieciom Gminy Koszęcin 2019

Czytanie treści strony dostępne.
Za nami już trzecia edycja festynu "Mundurowi Dzieciom Gminy Koszęcin" podczas, której dzieci poznawały tajniki pracy służb mundurowych.

W wydarzeniu wzięły udział Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III Szkół Podstawowych z Gminy Koszęcin. Do organizacji festynu przyłączyły się: Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu wraz z Posterunkiem Policji w Koszęcinie, Komenda Miejska Policji w Częstochowie z oddziałem konnym Policji, Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Częstochowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu, Ochotnicza Straż Pożarna z Koszęcina i  Strzebinia, Zakład Karny w Herbach z Oddziałem Zewnętrznym w Lublińcu, Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie z komórką zamiejscową w Lublińcu, 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej w Katowicach, Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Katowicach oraz Harcerze z ZHP Hufiec w Lublińcu. 

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe