Za nami drugi dzień Święta Śląska

Czytanie treści strony dostępne.
Sobotni dzień upłynął pod znakiem doskonałej rozrywki nie tylko muzycznej, ale i sportowej. Drugi dzień imprezy rozpoczął się już o godzinie 11:00

Właśnie o tej godzinie rozpoczął się turniej streetball. Kilkugodzinne rozgrywki trzymały w napięciu do samego końca. Natomiast później każdy mógł znaleźć coś dla ducha. O 15 w kaplicy zamkowej wystąpili Hubert Maron i Luca Muratori. Koncert organowy inspirowany był muzyką Stanisława Hadyny oraz 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. O 16 na scenie pojawił się zespół Sharena, wykonujący tradycyjne melodie z Serbii, Macedonii, Bułgarii, Bośni i Albanii. Doskonałą rozrywkę zapewnił również kabaret Masztalscy. Publiczność porwał zespół Kraków Street Band. Warto wspomnieć, że trzeci album grupy był nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii album roku blues/country. Tuż po nich pojawili się Flying Georgians z Gruzji. Gwoździem programu był Rico Sanchez & Gipsy Kings Party.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe