Podziękowanie za współpracę

Czytanie treści strony dostępne.

PODZIĘKOWANIE

W związku z zakończeniem pełnienia przeze mnie funkcji dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Sadowie, pragnę serdecznie podziękować władzom samorządowym Gminy Koszęcin, na czele z wójtem Panem Zbigniewem Seniów za efektywną współpracę.

Serdecznie dziękuję przewodniczącemu Rady Gminy Michałowi Aniołowi, wszystkim radnym, a szczególnie Pawłowi Przybyle, za zrozumienie potrzeb i specyfiki szkoły, za udzielanie pomocnych wskazówek, za wiarę w marzenie o coraz to lepszej szkole. To dzięki nim obecna szkoła jest placówką nowoczesną na miarę europejskich standardów.

Dziękuję za współpracę ze szkołą w każdej dziedzinie oraz wsparcie finansowe.

Szczególnie dziękuję również Pani Aleksandrze Cogiel za pomoc prawną w trudnym czasie stale pojawiających się nowych aktów prawnych.

Dziękuję moim pracownikom - nauczycielom i pracownikom obsługi Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Sadowie za rzetelną pracę. Zawsze mogłam liczyć na Wasze wsparcie i rozumienie moich decyzji. Wspólnie dbaliśmy o to, by dzieci w naszych placówkach były bezpieczne.

Dziękuję pracownikom Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Koszęcinie, dyrektorom placówek oświatowych za bieżącą współpracę, pomoc oraz realizację wspólnych inicjatyw i zamierzeń.

                                                                                           Małgorzata Wachowska

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe