Informacja Wójta Gminy Koszęcin dotycząca dyskusji publicznej zaplanowanej na dzień 09 listopada 2020 r.

Czytanie treści strony dostępne.

Wójt Gminy Koszęcin, mając na uwadze § 28 ust. 9 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 09 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informuje, iż zmianie uległ sposób przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi rozwiązaniami wyłożonych do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla:

miejscowości Wierzbie dla części działki 315, gmina Koszęcin.
miejscowości Strzebiń dla działki 432/1, gmina Koszęcin.

Dyskusja publiczna, która miała zostać przeprowadzona w dniu 09 listopada 2020 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Koszęcin została odwołana.
Dyskusja publiczna dotycząca wyżej wymienionych projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego zostanie przeprowadzona w dniu 16 listopada 2020 r. za pomocą środków porozumiewania się na odległość, w sposób umożliwiający zabieranie głosu, zadawanie pytań i składania uwag przez jednoczesną transmisję obrazu i dźwięku. O szczegółach będziemy informować w obwieszczeniach umieszczonych na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Koszęcin oraz na tablicach w poszczególnych miejscowościach, ogłoszeniu w gazecie lokalnej oraz na stronie urzędu.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe