MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech!

Czytanie treści strony dostępne.

                                                                                   

Przedszkole Pod Dębem w Koszęcinie oraz Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie przystąpiły do II edycji kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”. Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów, w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie oraz zaktywizowanie nauczycieli przedszkolnych w zakresie tematyki antysmogowej dot. zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza, sposobów zapobiegania niskiej emisji i unikania ekspozycji na zanieczyszczenia.

Po pozytywnym rozpatrzeniu złożonego wniosku przedszkola otrzymały po 2 sztuki oczyszczaczy powietrza, które zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej pn. „MOGĘ Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” – II edycja, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe