Piknik Leśno - Łowiecki

Czytanie treści strony dostępne.

W dniach 03-05 września odbyła się jedenasta edycja Pikniku Leśno - Łowieckiego "Cietrzewisko". Podczas wydarzenia organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W piątek w Nadleśnictwie Koszęcin odbył się "Leśny Dzień Edukacyjny". 
W drugim dniu Pikniku odbył się X Jubileuszowy Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej oraz Konkurs Sygnalistów Myśliwskich. Rozpoczęły się także Mistrzostwa Polski Drwali. Oprócz tego odbył się pokaz i prezentacja ptaków drapieżnych, degustacja specjałów kuchni myśliwskiej oraz występ Orkiestry Dętej i Mażoretek z Mykanowa. Na scenie pojawiły się także zespoły: Kola i Jula oraz Damian Holecki. 
W ostatnim dniu Pikniku rozegrane zostały kolejne konkurencje w ramach Mistrzostw Polski Drwali, które tradycyjnie poprowadził Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów. W konkursie wzięło udział 28 zawodników, w tym dwie kobiety. W kategorii junior zwycięzcą został Jakub Rzepa, drugie miejsce zajął Maciej Pilarski, a trzecie Rafał Pryba. Natomiast w kategorii senior pierwsze miejsce zdobył Zenon Sobolewski, drugie miejsce zajął Robert Glazer, a trzecie Tomasz Bilski. Przed publicznością wystąpił Zespół Reprezentacyjny Muzyki Myśliwskiej PZŁ, Sylwia Drzewiecka oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk".

Galeria - 2 dzień (kliknij...)

Galeria - 3 dzień (kliknij...)

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe