Pomoc dla Ukrainy

Czytanie treści strony dostępne.
Pomoc dla Ukrainy

Urząd Gminy Koszęcin informuje, że w dniu 28 luty (poniedziałek) i 1 marca (wtorek) w godzinach 9:00 - 14:00 w budynku urzędu zostanie przeprowadzona zbiórka. 

Zbierane będą: koce, śpiwory, poduszki, kołdry, środki czystości, wszelkiego rodzaju materiały medyczne: opatrunki, bandaże, strzykawki, igły , kompresy, płyny infuzyjne, dezynfekujące, środki przeciwbólowe itp. PRZEDMIOTY KONIECZNIE NOWE (NIEUŻYWANE)!

Dla osób, które nie będą w stanie dostarczyć ww. przedmiotów do urzędu, zbiórka przeprowadzana będzie również w dniach 28 lutego i 1 marca w godz. 17:00-20:00 w budynkach OSP Strzebiń i OSP Koszęcin.

W środę rano samochód z Gminy Woźniki będzie zbierał zebrane rzeczy, by w czwartek mogły już ruszyć przez Gliwice do Szpitala w Przemyślu. Jeśli będzie to możliwe, to trafią do Szpitala w Stanisławowie (Ukraina).

Zgłaszają sie mieszkańcy Gminy, którzy deklarują przyjęcie rodzin z Ukrainy do swojego domu. Prosimy te rodziny o potwierdzenie i skontaktowanie się z urzędem w celu zrobienia listy chętnych pod numerem telefonu 34 3576 100 - numer jest czynny w godzinach pracy urzędu.

Dziękujemy za wszelką pomoc.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe