III Koszęcińskie Szutry

Czytanie treści strony dostępne.
III Koszęcińskie Szutry

18 września odbyła się już trzecia edycja wyścigu rowerowego "Koszęcińskie Szutry". Pomysłodawcą, a zarazem jednym z organizatorów był Janusz Kosmała z kuźni "Zoriabresk" z Koszęcina. Organizatorami byli również Gmina Koszęcin oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koszęcinie. Do wyścigu zarejestrowało się 204 zawodników. Trasa, którą mieli do pokonania wynosiła ok 50 km i w większości prowadziła po drogach szutrowych oraz ścieżkach leśnych oraz czasami po asfalcie. Ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce: Daniel Smolarz (Gmina Wielowieś, Błażejowice) - 01:34:23
II miejsce: Michał Mordarski (Działoszyn) - 01:35:35
III miejsce: Wojciech Poloczek (RTP Team, Tworóg) - 01:35:36

Najszybszą kobietą była Natalia Kołodziej-Skwarczyńska (Pack-Center, Mikołów), która pokonała trasę w czasie 01:53:38.

Na mecie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, który został wykuty w Kuźni "Zoriabresk". 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania kierujemy dla organizatorów wyścigu oraz dla wszystkich, którzy pomagali oraz zabezpieczali trasę, przede wszystkim strażakom z OSP Cieszowa, OSP Koszęcin, OSP Sadów i OSP Wierzbie.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20220918_Kosz%C4%99cin_-_wyniki.pdf
 

Galeria (kliknij...)

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe