PSZOK

Czytanie treści strony dostępne.


Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) to miejsce, w którym mieszkańcy objęci gminnym systemem gospodarki odpadami mogą, poza harmonogramem odbioru, bezpłatnie oddać odpady segregowane: papier, szkło, tworzywa sztuczne, tworzywa wielomateriałowe, metale, odpady biodegradowalne, gruz, odpady budowlane i rozbiórkowe, przeterminowane leki, niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym  w wyniku przyjmowania produktów leczniczych  w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły  i strzykawki, chemikalia i inne odpady niebezpieczne, zużyte baterie  i akumulatory, świetlówki/lampy fluoroscencyjne, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.  
Meble i inne odpady wielkogabarytowe również można przywieźć do PSZOK, nie czekając na odbiór sprzed posesji.

PSZOK mieści się w Koszęcinie, przedłużenie ul. Ks. Gąski i czynny jest (za wyjątkiem dni świątecznych) w każdą sobotę od 8:00 do 12:00.  


Poniżej znajduje się regulamin korzystania z PSZOK-u. 

http://koszecin.pl/user_files/page_attachments/104/regulamin-pszok.pdf

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe