Logo Gminy Koszęcin

11.03.2026 – Posiedzenie Komisji Infrastruktury, Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa Publicznego

Przewodniczący Rady Gminy Koszęcin informuje, że 11 marca 2026 r. (środa), o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy w Koszęcinie - pokój Nr 17 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury, Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa Publicznego.

Porządek posiedzenia:

1. Omówienie problematyki gospodarki wodno-ściekowej, określenie strategii rozwoju Sieci Wodociągowej/Sieci Kanalizacyjnej dla poszczególnych miejscowości Gminy Koszęcin. Rozmowy, konsultacje, weryfikacje możliwości technicznych oraz konsultacje z podmiotami przygotowującymi opracowania koncepcyjne.

2. Rozmowy dotyczące promocji oraz możliwości zachęcenia/pozyskania środków przez Gminę dla mieszkańców przysiółków gminy w instalacje bezodpływowe.

3. Omówienie koniecznych działań w celu uregulowania statusu własnościowego działek pod planowane inwestycje drogowe.

4. Sprawy bieżące.

 

 

 

Link do strony BIP: link

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności