17.06.2026 – Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący Rady Gminy Koszęcin informuje, że 17 czerwca 2026 r. (środa), o godzinie 16:00 w Urzędzie Gminy w Koszęcinie - pokój Nr 17 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Porządek posiedzenia:
1. Rozpatrzenie korespondencji wpływającej do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
2. Zaopiniowanie materiałów na sesję.
3. Sprawy bieżące.
Link do strony BIP: link
