Logo Gminy Koszęcin

Konkurs na najpiękniejszy „Eko - Wianek Świętojański”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na Eko - Wianek Świętojański, który odbędzie się 20 czerwca 2026r. podczas imprezy „KOSZĘCIŃSKIE ŚWIĘTO ŻYWIOŁÓW” w KOSZĘCINIE w Leśnej Dolinie GOSIR przy ul. Sportowej 1. 

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, dorosłych oraz grupy zorganizowane!

Zasady konkursu:

Wianek powinien być wykonany z naturalnych materiałów (kwiaty, zioła, gałązki).
Oceniana będzie kreatywność, estetyka wykonania, jakość wykonania i oryginalność pracy oraz  stopień trudności. 

Zgłoszenia i szczegóły:
Wianki należy dostarczyć do dnia 20.06.2026r. od 16 do godz.17:30 do namiotu niebieskiego Gminy Koszęcin, stoisko LIFE. „Śląskie . Przywracamy Błękit”  – organizatora konkursu
Ogłoszenie wyników i wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się na scenie plenerowej o godzinie 18:00. 

Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie www.koszecin.pl oraz na terenie imprezy w namiocie niebieskim Gminy Koszęcin 

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁNEJ ZABAWY !

 

Pliki do pobrania:

eko wianek Karta zgłoszeniowa (7).docx
Format: docx, 359.42 kB
eko wianek regulamin.pdf
Format: pdf, 287.72 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności