Logo Gminy Koszęcin

Koszęcińskie Święto Żywiołów już 20 czerwca!

Zapraszamy mieszkańców i gości do udziału w Koszęcińskim Święcie Żywiołów, które odbędzie się 20 czerwca 2026 r. w Zielonej Dolinie przy GOSiR Koszęcin.

W programie m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży, warsztaty, konkurs „EKO-WIANEK Świętojański”, wspólne puszczanie wianków, koncert zespołu Baboki oraz ognisko pod gwiazdami. Na uczestników czekać będą również strefa gastronomiczna, strefa zabaw i animacji oraz jarmark rękodzieła.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Koszęcińskie_Święto_Żywiołów_PLAKAT 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności