Logo Gminy Koszęcin

Program rewitalizacji - zaproszenie na spotkanie

Wójt Gminy Koszęcin zaprasza mieszkańców sołectwa Koszęcin na spotkanie w sprawie projektu Gminnego Programu Rewitalizacji, które odbędzie się 17 marca o godz.17.30 w Domu Kultury w Koszęcinie. Podczas spotkania omówimy założenia projektu, dowiemy się jakie obszary i z jakiego powodu mogą zostać objęte programem rewitalizacji. Przedstawimy nasze propozycje  na działania rewitalizacyjne, które mogłyby zostać ujęte w Programie.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Koszęcin już teraz do zgłaszania propozycji takich pomysłów w nieprzekraczalnym terminie do 24 marca 2026 r. na e-mail: koszecin@koszecin.pl

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności