Logo Gminy Koszęcin

Spotkanie dotyczące szacowania strat

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach informuje o zdalnym spotkaniu szkoleniowym dotyczącym szacowania strat powstałych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w uprawach sadowniczych. Szkolenie organizowane jest przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Spotkanie odbędzie się 28 maja 2026 r. o godz. 10:00 w formie online.

Szkolenie skierowane jest do członków komisji szacujących straty oraz wszystkich zainteresowanych osób, w tym producentów rolnych współpracujących z komisjami.

Transmisja dostępna będzie pod adresem:
https://www.youtube.com/@InstytutOgrodnictwa

Uczestnicy zalogowani na konto YouTube będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem czatu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności