Logo Gminy Koszęcin

Zimowisko w Korbielowie z ZMW

Związek Młodzieży Wiejskiej organizuje zimowiska dla dzieci i młodzieży. Zimowisko dla dzieci z Województwa Śląskiego odbędzie się w dniach 15-21 lutego w Korbielowie. W programie przewidziano liczne atrakcje – nie zabraknie sportowej aktywności, zajęć edukacyjnych i zabaw integracyjnych.

Plakat_informacyjny 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności