Logo Gminy Koszęcin

Koncert Chóru "Lutnia"

Chór "Lutnia" zaprasza na koncert "Pożegnanie z kolędą", który odbędzie się w niedzielę 1 lutego o godzinie 17:15 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszęcinie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia