Logo Gminy Koszęcin

WSPÓLNE UBIERANIE CHOINKI W PIŁCE

W sobotę 13 grudnia o godzinie 11tej na placu zabaw przy scenie (ul. Koszęcińska) odbędzie się wspólne ubieranie choinki dla mieszkańców. 

Zapraszają sołectwo Piłka - pani sołtys i rada sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Dziewczyny z Leśnej Krainy"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia