Logo Gminy Koszęcin

XXX Jubileuszowa Regionalna Pielgrzymka Rolników do Sanktuarium Matki Bożej w Lubecku

23 maja 2026 r. Lubecku odbędzie się XXX Jubileuszowa Regionalna Pielgrzymka Rolników do Sanktuarium Matki Bożej w Lubecku.

W programie przewidziano m.in. uroczystą Mszę Świętą w intencji rolników, przemarsz uczestników, prezentację zabytkowych maszyn rolniczych, paradę zabytkowych traktorów oraz występy artystyczne i spotkanie integracyjne w Skansenie Lubecko.

 

plakat pielgrzymka_page-0001 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia