Urząd Gminy Koszęcin
A- A A+ kontrast normalny kontrast wysoki kontrast kontrast

Gmina Koszęcin biega z całą Polską - edycja wiosna 2017

Po raz pierwszy w tym roku Gmina Koszęcin pobiegła z całą Polską. Choć wiosennej edycji rodzinnego biegu towarzyszyła chłodna aura, jak zawsze frekwencja dopisała.
 Wśród dzielnych biegaczy tym razem znaleźli się także goście z Swiętochłowic - morsy ze stowarzyszenia Harciole, którzy przyjechali zakończyć swój sezon na basenie w Koszęcinie. Leśny teren otaczający Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koszęcinie zyskał kolejnych amatorów swoich uroków. Najmłodszy uczestnik wiosennego biegu miał 3 latka a najstarszy 66. Wszyscy dotarli na metę bezpiecznie.
Na zakończenie biegu wszyscy uczestnicy dystans zostali nagrodzeni gadżetami - tym razem były to specjalne bidony dla biegaczy.
Wójt Gminy Koszęcin, który zgodnie z tradycją poprowadził sportową imprezę, dziękuje wszystkim osobom, które wsparły wiosenną edycję Polska Biega, w tym nierażonym pogodą stałym bywalcom biegów. Podziękowania kieruje także do Dyrektora GOSiR w Koszęcinie Kazimierza Wierzbickiego, pani Ewy Fokczyńskiej, która wspiera każdą z edycji wodą mineralną dla uczestników oraz swoją obecnością, Adamowi Hapoń, który zadbał o muzykę i nagłośnienie, radnemu Henrykowi Nowakowskiemu, który wytyczył trasę i poprowadził biegaczy, radnej Gabrieli Helisz, która przeprowadziła zapisy, Katarzynie Cholewa dbającej o zdrowie naszych uczestników oraz wszystkim innym, którzy jakkolwiek przyłożyli się do organizacji biegu.  

Galeria

Losowa galeria zdjęciowa

Mapa strony