Zapraszamy mieszkańców na spotkania
Gmina Koszęcin zaprasza wszystkich mieszkańców na otwarte spotkania z Wójt i Radnymi, które odbędą się:
- 2 czerwca godz. 17:00 – Strzebiń, Dom Kultury,
- 9 czerwca godz. 17:00 – Koszęcin, Dom Kultury Klub pod Sceną (serdecznie zapraszamy także mieszkańców Sołectwa Cieszowa)
- 15 czerwca godz. 17:00 – DSW Rusinowice (serdecznie zapraszamy także mieszkańców Sołectwa Piłka)
- 16 czerwca godz. 17:00 – sala OSP, Sadów,
- 22 czerwca godz. 17:00 – stara szkoła, Wierzbie
- 30 czerwca, godz. 17:00 – DSW Brusiek
Zależy nam na bezpośrednim dialogu, rozmowie o sprawach ważnych dla mieszkańców oraz wspólnym wypracowywaniu rozwiązań dla naszej gminy.
Zachęcamy do kontaktu i udziału w spotkaniach!

