Piknik muzyczny
Okręg Tarnogórski Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr zaprasza serdecznie na pierwszy z cyklu Pikników Muzycznych.
6 czerwca na terenie GOSiR Koszęcin w godzinach 13-17 będziemy śpiewać, grać, biesiadować.
Wystąpią m.in. chór „Lutnia” z Koszęcina, chór „Hejnał” ze Strzebinia, chór „Non Nomine” ze Strzebinia i Orkiestra NSPJ z Koszęcina.


