Konkurs na najpiękniejszy „Eko - Wianek Świętojański”
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na Eko - Wianek Świętojański, który odbędzie się 20 czerwca 2026r. podczas imprezy „KOSZĘCIŃSKIE ŚWIĘTO ŻYWIOŁÓW” w KOSZĘCINIE w Leśnej Dolinie GOSIR przy ul. Sportowej 1.
Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, dorosłych oraz grupy zorganizowane!
Zasady konkursu:
Wianek powinien być wykonany z naturalnych materiałów (kwiaty, zioła, gałązki).
Oceniana będzie kreatywność, estetyka wykonania, jakość wykonania i oryginalność pracy oraz stopień trudności.
Zgłoszenia i szczegóły:
Wianki należy dostarczyć do dnia 20.06.2026r. od 16 do godz.17:30 do namiotu niebieskiego Gminy Koszęcin, stoisko LIFE. „Śląskie . Przywracamy Błękit” – organizatora konkursu
Ogłoszenie wyników i wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się na scenie plenerowej o godzinie 18:00.
Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie www.koszecin.pl oraz na terenie imprezy w namiocie niebieskim Gminy Koszęcin
WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁNEJ ZABAWY !


